Задача. Знайти силу тертя, що діє на брусок масою 2,4 кг. Коєфіцієнт тертя між бруском і столом

дорівнює 0,2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сингелейцева Екатерина.

Відповідь:

Дано: F=μN=μmg

Fтр=3 Н m=F/(μg)=3/(0,25*10)=1,2 кг.

μ=0,25

Знайти - m

Відповідь: 1,2 кг