За сталої температури тиск ідеального газу збільшився у 3 рази, а об'єм зменшився на 100мл.

Визначити початковий об'єм ідеального газу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Попазов Максим.

Ответ: 150мл

Объяснение:

Дано:

Т=const

ΔV=100мл

n=р2/р1=3

--------------------

V1-?

m=const; Т=const

Согласно  закона Бойля-Мариотта:

р1*V1=р2*V2

V2=V1-ΔV

р2=n*р1

р1*V1=n*р1*(V1-ΔV)

V1=n*ΔV/(n-1)=3*100/(3-1)=150мл