Велосипедист, що рухається зі швидкістю 3 м/с, починає прискорюватися. Визначте, яку відстань

подолає велосипедист за 6 с, якщо прискорення велосипедиста є постійним і дорівнює 0,8 м/с2.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Мария.

Ответ: 32,4м

Объяснение:

S=V₀t+at²/2 S=3*6+0,8*6²/2=32,4м