Велосипедист, що рухається зі швидкістю 4 м/с, починає прискорюватися Визначте, яку відстань

подолає велосипедист за 8с. Якщо прискорення велосипедиста є постійним і дорівнює 0,6 м/с2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмина Катерина.

Ответ: 51,2м

Объяснение:

Дано:

Vo=4м/с

t=8c

a=0,6м/с²

---------------

S-?

S=Vot+at²/2=4*8+0,6*8²/2=51,2м