Помогитееее прошууу Автобус від’їжає від зупинки з прискоренням 2 м/с^2 . Який шлях він проїде за

5с?

Ответы на вопрос

Отвечает Тамайчук Настя.

Відповідь:

25 метрів за 5 секунд.

Пояснення:

Для вирішення цієї задачі можна використати формулу для шляху, пройденого тілом з рівномірним прискоренням:

S = ut + 1/2 * a * t^2

де S - шлях, u - початкова швидкість, a - прискорення, t - час.

У нашому випадку, початкова швидкість дорівнює нулю, тому формула спрощується:

S = 1/2 * a * t^2

Підставляючи дані з умови задачі, отримаємо:

S = 1/2 * 2 м/с^2 * (5 с)^2 = 25 м

Отже, автобус проїде 25 м за 5 с.