Тіло рухається з прискоренням 4 м/с2. Визначте переміщення тіла через 30 с, якщо початкова

швидкість 0 м/с. Побудуйте графіки залежності а(t), v(t), s(t)

Ответы на вопрос

Отвечает Ацегейда Анастасия.

Ответ:

Відомо, що прискорення тіла дорівнює 4 м/с², початкова швидкість дорівнює 0 м/с, а час руху тіла дорівнює 30 с.

Для знаходження переміщення тіла скористаємось формулою:

s = v₀t + (a*t²)/2,

де s - переміщення тіла, v₀ - початкова швидкість, a - прискорення, t - час руху тіла.

Підставляючи в формулу відомі значення, отримаємо:

s = 030 + (4(30²))/2 = 0 + 1800 = 1800 м

Отже, переміщення тіла через 30 с дорівнює 1800 м.

Графіки залежності а(t), v(t), s(t) можна побудувати за наступними формулами:

a(t) = 4 м/с² (прискорення не залежить від часу)

v(t) = v₀ + at = 0 + 4т = 4т м/с

s(t) = v₀t + (at²)/2 = 0т + (4*т²)/2 = 2т² м

Объяснение: