При повному зануренні порожнистого мідного кубика у гас на кубик діє архімедова сила 0,8 Н.

Знайдіть масу кубика, якщо об'єм порожнини 40 см 3 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Фасоля Лиза.

Ответ:

0,0816 кг або 81,6 г.

Объяснение:

Архімедова сила, що діє на кубик, дорівнює вазі гасу, який витісняє кубик з його місця.

За законом Архімеда:

F_арх = m_куб * г

де F_арх - архімедова сила, m_куб - маса кубика, g - прискорення вільного падіння.

Також маємо формулу для об'єму куба:

V_куб = a^3

де a - довжина ребра куба.

Знаючи об'єм порожнини, можемо записати:

V_пор = V_куб = a^3 = 40 см^3

Отже, довжина ребра куба дорівнює:

a = ∛(40 см^3) ≈ 3,49 см

Підставимо дані до формули для архімедової сили:

0,8 Н = m_куб * 9,8 м/с^2

m_куб = 0,8 Н / 9,8 м/с^2 ≈ 0,0816 кг

Отже, маса кубика дорівнює приблизно 0,0816 кг або 81,6 г.

Отвечает Калюх Анюта.

Дано:

m=0,51 кг

F(a)=12 Н

V(полости)=?

Нам известна плотность латуни: p=8500 кг/м^3.

Нам известна масса кубика: m=0,51 кг. Найдем объем: m=po(плотность латуни)*V1 откуда

V1=m/po(плотность латуни)=0,51/8500=0.00006 [м^3]

Fa=po(плотность керосина)*g*V2

V2 - объем кубика с полостью.

V2=Fa/po((плотность керосина)*g =12/(800*10)=0,0015 [м^3]

V=V2-V1-0.0015-0.00006=0.00144[м^3]=1140[см^3]