На якій глибині в морі тиск буде становити 50 кПа


Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Дима.

Объяснение:

Дано:

р= 50 кПа=50000 Па

ро(густина) = 1030 кг/м³ h=p/po'g

h=50000/ 1030*10≈4,85м

g=10 Н/кг

h-?

Отвечает Лапшин Александр.

Ответ:

14,93

Объяснение:

Тиск у воді збільшується на 1 атмосферний тиск (101.325 кПа) кожні 10 метрів глибини. Отже, щоб знайти глибину, на якій тиск становитиме 50 кПа, необхідно відстань між поверхнею води і цією глибиною розділити на 10 метрів і додати 1:

(50 кПа + 101.325 кПа) / 101.325 кПа/атмосфера = 1.493 атмосфер

1.493 * 10 метрів = 14.93 метрів

Отже, тиск становитиме 50 кПа на глибині близько 14,93 метрів у воді. Варто зазначити, що це приблизний розрахунок, оскільки тиск у воді може коливатися в залежності від температури, солоності та інших факторів.