Ідеальний газ нагрівають від 300К до 750К за сталого тиску внаслідок чого його об'єм збільшився на

6 л. Визначити початковий об'єм газу​

Ответы на вопрос

Отвечает Кенжеханов Нурик.
PV/T=const
изобарно - p=const
V/T=const
V/T=V1/T1
V/T=(V+ΔV)/T1
V*T1=T*(V+ΔV)
V*T1=T*V+T*ΔV
V*T1-T*V=T*ΔV
V(T1-T)=T*ΔV
V=T*ΔV/(T1-T)

T-начальная температура, T1-конечная температура, ΔV-изменения объёма(6л=0.006м^3)