1. Вода масою 200 г охолоджується від 20 до 10 °C. Визначте зміну внутрішньої енергії води.​


Ответы на вопрос

Отвечает Валиулина Аня.

Объяснение:

Для визначення зміни внутрішньої енергії води можна скористатися формулою:

ΔU = m * c * ΔT

де ΔU - зміна внутрішньої енергії, m - маса води, c - специфічна теплоємність води, ΔT - зміна температури.

Знаємо, що маса води дорівнює 200 г, специфічна теплоємність води становить близько 4,18 Дж/(г·°C) при нормальних умовах і є практично сталою, тобто не залежить від температури, а зміна температури дорівнює:

ΔT = T2 - T1 = 10 °C - 20 °C = -10 °C

Тому, застосовуючи формулу, отримаємо:

ΔU = m * c * ΔT = 200 г * 4,18 Дж/(г·°C) * (-10 °C) = -8360 Дж.

Отже, зміна внутрішньої енергії води дорівнює -8360 Дж (або -8,36 кДж). Це означає, що внутрішня енергія води зменшилася при охолодженні