Аргон масою 300 г охолоджується від 200° до 50°. визначте зміну внутрішньої енергії газу


Ответы на вопрос

Отвечает Кус Варвара.
M=0.3 кг    M=0.04 кг/моль    T1=473 K     T2=323 K   ΔU=?
===
ΔU=(3/2)*(m/M)*R*(T1-T2)=3*0.3*8.31*(473-323)/(2*0.04)≈14023 Дж
Уменьшится на 14 кДж
============================