№1 Два резистори з опороми 6 кОм і 2 кОм з'єднані послідовно. У скільки разів та на якому із

резисторів більша напруга? №2 Два резистори з опором 2 Ом і 5 Ом з'єднані послідовно. Амперметр, увімкнений у коло, показує силу струму 5А. Визначити загальний опір кола, напругу на кожному резисторі та повну напругу на кінцях ділянки кола. Виразити в основних одиницях: а) 3,4 кОм =......Ом б) 0,02 кА =........А в) 12,34 МВ =.......В г) 360 мА = ........А

Ответы на вопрос

Отвечает Ишмухаметов Вадим.

Ответ:

1. На першому резисторі величиною 6 кОм напруга вища у R1/R2=3 рази.

2. Дано:

R1=2 Ом;

R2=5 Ом;

І=5 А.

Знайти Rзаг, U1, U2, Uзаг.

РРішення.

Rзаг=R1+R2=2+5=7 Ом. U1=I*R1=5*2=10 B; U2=5*5=25 B.

Uзаг=U1+U2=10+25=35 B.

3. а) 3,4 кОм=3,4*10^3 Ом;

б) 0,02 кА=0,02*10^3 А=20 А;

в) 12,34 МВ=12,34*10^6 В;

г) 360 мА=360*10^-3 А.

Объяснение: