Сила струму споживача 1,5 А знайти опір споживача якщо напруга на ньому дорівнює 15 ВСРОЧНО!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Наташа.

Відповідь:

10 (Ом.)

Пояснення:

U = IR

R = U/I

R = 15 / 1.5 = 10 (Ом.) - опір споживача