1. Чому дорівнює опір електричної лампи, якщо при напрузі 120 В сил струму в ній 250 мА


Ответы на вопрос

Отвечает Игралов Николай.
Дано:
U=120 В
I=250мА=0,25 А в СИ
R-?
I=U/R
R=U/I=120/0,25=480 Ом