Тіло кинули вгору. Воно піднялося на висоту 80 м. З якою швидкістю кинули тіло?Скільки часу воно

рухалось?

Ответы на вопрос

Отвечает Попович Илья.

Відповідь:

Пояснення:

Для визначення швидкості тіла, кинутого вгору, можна скористатися формулою відстані, яку воно подолало, і часу, який воно затратило на це.

Дано:

Висота підняття тіла, h = 80 м

Враховуючи, що на висоті максимальної підйомної висоти тіло має максимальну кінетичну енергію і мінімальну потенціальну енергію, на висоті 80 м швидкість тіла буде дорівнювати нулю. Таким чином, початкова швидкість тіла, коли воно було кинуте вгору, дорівнювала нулю.

Щоб визначити час руху тіла, можна скористатися формулою вільного падіння:

h = (1/2) * g * t^2

де g - прискорення вільного падіння, яке на Землі приблизно дорівнює 9.8 м/с^2

t - час руху тіла в секундах

Підставляючи відомі значення:

80 = (1/2) * 9.8 * t^2

Тепер можемо розв'язати це рівняння відносно t:

160 = 9.8 * t^2

t^2 = 160 / 9.8

t ≈ 4.04 с

Отже, час руху тіла був близько 4.04 секунди.