1). Який шлях долає тіло прикладаючи силу 0.5 кН та виконавши при цьому роботу 1.5 кДж? 2). Чому

дорівнює робота сили тяжіння, що діє на тіло масою 400 г, яке падає з висоти 8 м ? Писати дано та що знайти

Ответы на вопрос

Отвечает Одегова Диана.

Дано: сила F = 0.5 кН, робота W = 1.5 кДж.

Знайти: шлях, який долає тіло.

Розв'язок: робота виконується за формулою W = F * d, де d - шлях, який долає тіло.

Тоді d = W / F = (1.5 кДж) / (0.5 кН) = 3 м.

Відповідь: тіло долає шлях 3 м.

Дано: маса тіла m = 400 г, висота h = 8 м.

Знайти: робота сили тяжіння.

Розв'язок: робота сили тяжіння дорівнює добутку сили тяжіння та шляху, який пройшов тіло при падінні. Сила тяжіння на Землі дорівнює масі тіла, помноженій на прискорення вільного падіння g = 9.8 м/с².

Тоді робота сили тяжіння дорівнює W = F * h = m * g * h = 0.4 кг * 9.8 м/с² * 8 м = 31.36 Дж.

Відповідь: робота сили тяжіння дорівнює 31.36 Дж.

Отвечает Силин Никита.

Ответ:

1) Дано:

Сила, яку прикладають до тіла: F = 0.5 кН = 500 Н

Робота, яку виконує тіло: W = 1.5 кДж = 1500 Дж

Знайти: Шлях, який долає тіло.

Розв'язок:

Робота, яку виконує сила на тіло, визначається за формулою:

W = F * d * cos(θ),

де d - шлях, який долає тіло, а cos(θ) - кут між напрямом сили та напрямом руху тіла.

Оскільки сила напрямлена вздовж шляху руху тіла, то кут між цими напрямками дорівнює 0, тобто cos(0) = 1. Тому формула спрощується до:

W = F * d,

Звідси виразимо шлях:

d = W / F = 1500 Дж / 500 Н = 3 м.

Відповідь: Тіло долає шлях 3 м.

2)м.

Відповідь: Тіло долає шлях 3 м.

Дано:

Маса тіла: m = 400 г = 0.4 кг

Висота падіння тіла: h = 8 м

Знайти: Роботу сили тяжіння, що діє на тіло.

Розв'язок:

Під час падіння тіла з висоти, потенціальна енергія тіла перетворюється на кінетичну енергію. Робота сили тяжіння визначається за формулою:

W = m * g * h,

де g - прискорення вільного падіння.

У Землі прискорення вільного падіння приблизно дорівнює 9.81 м/с².

Тому, робота сили тяжіння дорівнює:

W = 0.4 кг * 9.81 м/с² * 8 м = 31.392 Дж.

Відповідь: Робота сили тяжіння, що діє на тіло масою 400 г, яке падає з висоти 8 м, дорівнює 31.392 Дж.