Амперметр А фіксує силу струму 3 балла ЗА, а амперметр А2 2,5А. Яку напругу фіксує вольтметр V,

якщо опір першого резистора 10 OM. R₁ V R₂ (A1) (А2) A Не надо расписывать, нужен просто ответ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лелів Ліда.

Объяснение:

Для розв'язання задачі необхідно знати опір другого резистора. Однак, він не вказаний у задачі, тому ми не можемо точно визначити напругу на вольтметрі.

Можна скористатися законом Ома:

I = V / R

де I - сила струму, V - напруга, R - опір.

Для першого резистора:

3 = V / 10

V = 30 В

Для другого резистора:

2.5 = V / R₂

V = 2.5R₂

Отже, ми можемо тільки визначити, що напруга на вольтметрі буде пропорційна опору другого резистора. Якщо ми знайдемо опір другого резистора, то зможемо визначити напругу на вольтметрі за допомогою формули V = 2.5R₂.