СРОЧНО! Маса людини 72 кг, площа підошов її взуття 600 см². Визначте тиск людини на підлогу.

Відповідь повинна бути в Па

Ответы на вопрос

Отвечает Богисова Гулниет.

Ответ:1,2 Па

Объяснение:p=F/S;

F = mg=72 кг * 10Н/кг= 720 Н

p = F/S= 720 Н / 600 см²= 1,2 Па