Помогите пж Якою має бути площа поперечного перерізу мідного провідника завдовжки 1,5 м, щоб при

проходженні в ньому струму силою 150 А напруга на його кінцях становила 5 В? (розв'язок надіслати для перевірки)

Ответы на вопрос

Отвечает Жагипарова Дариға.

Ответ:

0,765 мм²

Объяснение:

Дано:

L = 2 м

I = 150 А

U = 6 В

ρ = 0,017 Ом*мм²/м

-------------------------------------

S - ?

Рішення:

Відповідно до закону Ома

I = U/R

Звідси =>

R = U/I (1)

Також ми знаємо що

R = ( ρL )/S (2)

Прирівнюємо рівняння (1) ; (2)

U/l = ( ρL )/S

S = ( ρLl )/U

S = ( 0,017 * 1,5 * 150 )/5 = 0,85 мм²