Автомобіль масою 3 т, рушає з місця та через 10 с набуває швидкості 30 м/с. Визначте силу тяги

двигуна, косфіцієнт тертя гуми по бетону 0,75. СРОЧНО ПЖЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Кан Ника.

Дано :

m=3000кг

Vo=0

V=30м/с

t=10c

Знайти: F

F=m*a

a=(v-vo) /t=(30-0)/10=3м/с^2

F=3000*3=9000H