Ділянка кола складається з чотирьох однакових паралельно з'єднаних ламп. Чому дорівнює опір цiєї

ділянки, якщо сила струму в першій лампі 0,25 А, а напруга на дiлянцi 2 в?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Ислам.

Ответ:

Дано:

Лампи з'єднані паралельно.

U=2 B;

I1=0,25 A.

Знайти R.

1. Знаходимо опір першої лампи:

R1=U/I1=2/0,25=8 Ом.

2. Так як усі лампи з'єднані паралельно, і мають однаковий опір, то загальний опір буде дорівнювати опору однієї з ламп, розділений на кількість ламп у колі: R=R1/n, де n-кількість паралельно-з'єднаних ламп у колі, n=4, тоді:

R=8/4=2 Ом.

Объяснение: