ДАЮ 50 БАЛЛОВ,СРОЧНО Яку корисну роботу виконує електродвигун за 12 хвилин, якщо працює під

напругою 220 В і силою струму 7,3 А з ККД 85%?

Ответы на вопрос

Отвечает Петреній Віра.

Ответ:

Для розв'язання задачі необхідно знайти споживану електричну енергію за формулою:

W = U * I * t * η

де:

W - споживана електрична енергія, в джоулях (Дж)

U - напруга, в вольтах (В)

I - сила струму, в амперах (А)

t - час, в секундах (с)

η - коефіцієнт корисної дії, в десяткових дробах

Спочатку необхідно перевести час з хвилин до секунд:

t = 12 хв * 60 с/хв = 720 с

Підставляємо в формулу і отримуємо:

W = 220 В * 7,3 А * 720 с * 0,85 = 903876 Дж

Отже, електродвигун виконує корисну роботу в 903876 Дж за 12 хвилин.