7.Людина, яка стоїть на 4-му поверсі (9 м), енергію 6,3 кДж. Знайти масу людини. має потенціальну​


Ответы на вопрос

Отвечает Костина Вероника.

Ответ:

Объяснение:

пот энергия = mgh

m = энергия/ gh = 6300/ 10*9  = 6300/90 = 630/9 = 70 кг