Невагомий важіль перебуває у рівновазі. До правого плеча, на відстані 30 см від осі обертання,

прикладено силу F=20 H. До лівого плеча, на відстані 15 см від осі обертання, підвищений вантаж. Яка маса вантажу?

Ответы на вопрос

Отвечает Болонева Елена.

Ответ: 4кг

Объяснение:

Дано:

L1=30см

F1=20Н

L2=15см

g=10Н/кг

--------------

m2-?

Согласно условия равновесия:

F1*L1=F2*L2

Отсюда:

F2=F1*L1/L2=20*30/15=40Н

m2=F2/g=40/10=4кг