Невагомий важіль перебуває в рівновазі. До лівого плеча прикладено силу 80 H. До правого плеча, на

відстані 40 см від осі обертання, вантаж =5 кг. Визначте довжину важеля

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Лия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

F1=40 H

d2=0,2 м

m2=3 кг

L-?

М1=М2

М1=d1F1, M2=d2F2=d2m2g

d1F1=d2m2g

d1 = \frac{d2m2g}{f1} = \frac{0.2 \times 3 \times 10}{40} = \frac{6}{40} = \frac{3}{20} = 0.15 м

L=d1+d2=0,2+0,15=0,35 м

Відповідь: 0,35 м