Знайти кінетичну енергію тіла масою 800 г якщо швидкість 4 м с


Ответы на вопрос

Отвечает Харламов Валерий.

Кінетична енергія тіла обчислюється за формулою:

E = (1/2) * m * v^2

де E - кінетична енергія тіла, m - маса тіла, v - швидкість тіла.

Підставляємо відповідні значення:

E = (1/2) * 0.8 кг * (4 м/с)^2 = 6.4 Дж

Отже, кінетична енергія тіла масою 800 г із швидкістю 4 м/с становить 6.4 Дж.

Отвечает Путило Катя.
Дано:
m=800г=0,8кг
v=5м/с
Знайти:
Ек-?
Ек=mv²/2=0,8*5²/2=10Дж