Теплова машина за цикл дістає від нагрівника кількість теплоти 1000 Дж і віддає холодильникові

600 Дж. Чому дорівнює ККД теплової машини ?

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Настя.

Q1=1000 Дж     Q2=600 Дж   η=?

===

η=(Q1-Q2)/Q1=(1000-600)/1000=0.4   (40%)