Знайти силу струму на ділянці кола потужністю 0,1 кВт при напрузі 50 В​


Ответы на вопрос

Отвечает Пятаков Александр.

Ответ:

Дано:

Р=0,1 кВт=100 Вт;

U=50 B.

Знайти І.

Рішення.

Р=U*I, звідси знаходимо струм на ділянці кола:

І=Р/U=100/50=2 A.

Объяснение: