ДОПОМОЖІТЬ ДАМ 50 БАЛІВ!!!!!!!!! Опір резистора 1 дорівнює 15 Ом, резистора 2 - 35 Ом. Амперметр

показує 0,4 А. Якінапруги на резисторах 1 и 2, а також напруга всієї ділянки кола?

Ответы на вопрос

Отвечает Фоменко Евгений.

Ответ:

Для визначення напруги на резисторах та напруги всієї ділянки кола можна скористатись законом Ома, який говорить, що напруга (U) на резисторі дорівнює добутку сили струму (I) на опір (R):

U = I * R

Для резистора 1:

U1 = 0.4 A * 15 Ω = 6 V

Для резистора 2:

U2 = 0.4 A * 35 Ω = 14 V

Напруга всієї ділянки кола буде рівна сумі напруг на резисторах:

U_total = U1 + U2 = 6 V + 14 V = 20 V

Таким чином, напруга на резисторі 1 дорівнює 6 В, напруга на резисторі 2 - 14 В, а напруга всієї ділянки кола - 20 В.