Помогите пжЗа 2 хвилини струм 10А виконав роботу 28,8 кДж. Визначити напругу


Ответы на вопрос

Отвечает Колодьянова Анна.

Ответ:

a= u \times i \times t

u =  \frac{a}{i \times t}

u = \frac{28000}{120 \times 10}

 u = 23.3