Щоб зрушити шафу з місця, потрібно прикласти горизонтальну силу у 180 Н. Яким є коефіцієнт тертя

ковзання між шафою та підлогою, якщо маса шафи 90 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Федюшкин Миша.

Ответ:

F=Fтр

mg=N

N=90×10=900H

180=м'ю×N=900м'ю

м'ю=180/900=0,2