стріла масой 20г випущена з лука вертикально вгору зі шіидкість 20 м/с. Визначте її кінетичну

енергію на висоті 15 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Петраш Сергей.

Ответ:

1Дж

Объяснение:

Дано:

m=20г=0.02кг

v=20м/с

g=10м/с

h=15м

Ек-?

___________________________________________

Ек=Ек0-Еп=mv²/2-mgh=m(v²/2-gh)=0.02*(20²/2-15*10)=1Дж