Стріла випущена вертикально вгору з лука , попадає в ціль на висоті 10 м зі швидкістю 5 м/с. З якою

швидкістю вилетіла стріла і який час її польоту до цілі? 10 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашев Егор.

Ответ: 15м/с ; 1 сек.

--------------------------

H = 10м

V = 5м/с

V₀ = ?

t = ?

Решение:

Н = (V²-V₀²)/(2*g)

(V²-V₀²) = 2*g*H

V₀² = V²-2*g*H = 25-2*(-10)*10 = 25 + 200 = 225м/с²

V₀ = √225 = 15м/с

t = (V-V₀)/g = (5-15)/(-10) = 1 сек.