Розрахуйте, на яку висоту підняв кран панель масою 0,5 т, якщо виконана ним робота дорівнює 40 кДж.

(Запиши лише числове значення відповіді в одиницях вимірювання, що відповідають системі СІ. Прискорення вільного падіння - 10 Н/кг.)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Это важно

Ответы на вопрос

Отвечает Дяденчук Діма.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

А=40кДж=40*10^3 Дж

м=0.5т=500кг

g=10H/kg

h-?

A=mgh

h=A/(mg)

h=40*10^3/5000=8m

Отвечает Шауфлер Екатерина.

Ответ:

W = F*h => h = W/F

Маса панелі m = 0,5 т = 500 кг.

Робота, яку виконав кран W = 40 кДж = 40 000 Дж.

Сила, яку використовує кран, є силою тяжіння і дорівнює F = m*g, де g = 10 Н/кг - прискорення вільного падіння.

Тоді h = W/F = (40 000 Дж) / (500 кг * 10 Н/кг) = 8 м

Отже, кран підняв панель на висоту 8 м.