Трактор із сталою потужністю 100кВт розвивав тягове зусилля 50 кН, 30 кН і 20 кН.Як при цьому

змінювалася швидкість трактора

Ответы на вопрос

Отвечает Бородушкин Ваня.

Ответ:

Объяснение:

N = F·v

v = N / F

1)

v₁ = 100 000 / 50 000 = 2 м/с

2)

v₂ = 100 000 / 30 000 ≈ 3,3 м/с

3)

v₂ = 100 000 / 20 000 ≈ 5 м/с

Как видим, скорость трактора увеличивается