Вантаж вагою 200 Н піднімають рівномірно вздовж похилої площини, прикладаючи силу 100 Н. Визнач

виграш у силі. Виберіть одну відповідь:0,52002100

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 2

Объяснение:

Дано:

P=200Н

F=100Н

--------------

k-?

Выигрыш в силе равен:

k=P/F=200/100=2