7. Потенціальна енергія кульки на висоті 1,5 м дорівнює 9 Дж. Визначте масу кульки? 1)0,75 кг

2)0,5 кг 3)0,6 кг 4)0,4 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Ардаширова Ильяна.

Ответ:

Потенційна енергія кульки на висоті h дорівнює: Ep = m * g * h, де m – маса кульки, g – прискорення вільного падіння. Підставляємо відомі значення: 9 Дж = m * 9,8 Н / кг * 1,5 м. Виражаємо масу: m = 9 Дж / (9,8 Н/кг * 1,5 м) ≈ 0,6 кг. Відповідь: маса кульки приблизно дорівнює 0,6 кг.