Срочно!!!! Даю 100 балов!!! Відповідь на це запитання обов язковаУ мастилі плаває тіло правильної

форми. Знайдіть об'єм тіла, якщо його маса 70 кг, а об'єм частини тіла над мастилом дорівнює 7 м3.

Ответы на вопрос

Отвечает Пучеглазова Дарья.

Ответ:

77 дм³

Объяснение:

m=70 кг   V1=0.007 м³   ро=1000 кг/м³    V=?

===

m*g=po*g*(V-V1)

V=m/po + V1=70/1000 + 0.007=0.077 м³

=================================