ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 100 БАЛОВ!!! Яку площу перерізу повинен мати ніхромовий дріт довжиною

12м, щоб при напрузі 36B по ньому проходив електричний струм силою 600мA? Питомий опір ніхрому прийняти 1,1 Ом·мм²/м​

Ответы на вопрос

Отвечает Турбина Аня.

Ответ: 0.22 мм²

Объяснение:

Для розв'язання цієї задачі можна скористатися законом Ома:

V = IR

де V - напруга, I - сила струму, R - опір.

Оскільки ми знаємо напругу і силу струму, можемо обчислити опір дроту:

R = V / I = 36 / 0.6 = 60 Ом

Тепер, знаючи опір на одиницю довжини ніхрому, можна обчислити опір дроту довжиною 12 м:

R = p * L / S, де p - питомий опір, L - довжина, S - площа перерізу.

60 = 1.1 * 12 / S

S = 1.1 * 12 / 60 = 0.22 мм²

Тому площа перерізу повинна бути 0.22 мм².