Обчислити потужність механізму якщо за 15 с він виконав роботу 450 Дж СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!! 80б дам


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Светлана.

Дано:

t=15c

A=450Дж

Знайти:

N-?

N=A/t=450/15=30Вт