СРОЧНО ДАМ 100 БАЛОВ! Яку масу води слід випарити з 200 г 10%-го розчину кухоної солі, щоб у

посудині залишився 16%-ий розчин солі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ивако Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

m = 200г

10% = 0.1

16% = 0,16

m3 = ?

масса соли

m1 = m*0.1 = 200*0.1 = 20 г

масса нового раствора

m2 = m1 / 0.16 = 125г

тогда выпарили

m3 = m - m2 = 200 - 125 = 75г воды.

Отвечает Гардиш Даринка.

Спочатку потрібно знайти кількість солі в початковому розчині. Оскільки розчин має концентрацію 10%, то маса солі дорівнює 10% від маси розчину:

200 г * 0.1 = 20 г

Тепер треба знайти масу води, яку необхідно випарувати, щоб у розчині залишалось 20 г солі при концентрації 16%. Нехай маса води, яку необхідно випарувати, дорівнює х грамам. Тоді кількість солі залишиться незмінною, тобто:

20 г = 16% * (200 г - х г)

Розв'язавши це рівняння, отримаємо:

х = 50 г

Отже, необхідно випарувати 150 г води.