При якій силі струму відбувався електроліз у розчині мідного купоросу, якщо за 30 хвилин на

катоді виділилося 6 г міді? Електрохімічний еквівалент міді дорівнює 0,33*10-6 кг/Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Криштоп Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

t = 30 хв = 1800c

m =  6 г = 0.006 кг

k =  0,33*10-6 кг/Кл

I = ?

Закон Фарадея

I = m / (k*t) = 0.006 / (1800*0,33*10-6) == 101 A

Отвечает Порохнавець Назар.
Используя закон Фарадея:
I = m / (k * t),
m - масса меди, которая выделилась на катоде (в кг),
k - электрохимический эквивалент меди (в кг/Кл),
t - время электролиза (в секундах).
Дано:
m = 0.006 кг,
k = 0.33 * 10^(-6) кг/Кл,
t = 30 минут = 1800 секунд.
I = 0.006 / (1800 * 0.33 * 10^(-6)) ≈ 101 A