Потужність двигуна 40Вт яку роботу він виконає за 15хв


Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Иван.
Дано:
N=40Вт
t=15хв=900с
Знайти:
N=A/t→A=Nt=40*900=36000Дж