Яка силу потрібно прикласти до вантажу масово 200 кг, щоб рівномірно його підняти по похилій

площині, що на ККД 60%! Виссти похилої площини дори 1,5 м. и довжина 20 м. (3 бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Gis Angelina.

Ответ:

Объяснение:

Aпол = m·g·h = 200·10·1,5 = 3 000 Дж

Совершенная работа:

Aсов = F·S = 10·F  Дж

КПД:

η = Aпол / Aсов

0,60 = 3000 / (10·F)

6·F = 3000

Сила:

F = 3000/6 = 500 Н