Яка маса вантажу, який можна підняти за допомогою рухомого блоку, прикладаючі до вільного кінця

мотузки зусилля 250 Н, якщо вага самого блоку 50 Н? * 45 кг 140 кг 60 кг 114 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Абаев Данияр.

Ответ:Щоб знайти масу вантажу, який можна підняти за допомогою рухомого блоку, треба від зусилля, яке прикладають до вільного кінця мотузки, відняти вагу самого блоку.

Зусилля, яке прикладають до вільного кінця мотузки: 250 Н

Вага блоку: 50 Н

Маса вантажу може бути обчислена як сила, поділена на прискорення, за умови, що прискорення дорівнює прискоренню вільного падіння (9,8 м/с²).

Зусилля = Маса × Прискорення

250 Н = (Маса + 50 Н) × 9,8 м/с²

Розкриваємо дужки:

250 Н = Маса × 9,8 м/с² + 50 Н × 9,8 м/с²

250 Н = 9,8 м/с² × Маса + 490 Н

9,8 м/с² × Маса = 250 Н - 490 Н

9,8 м/с² × Маса = -240 Н

Маса = (-240 Н) / (9,8 м/с²)

Маса ≈ -24,49 кг

Отримане значення маси є від'ємним, що неможливо з фізичної точки зору. Тому, виникла помилка в обчисленнях або в постановці задачі.

У даному випадку, не можна визначити масу вантажу, оскільки неможливо знайти масу, коли зусилля менше ваги блоку.

Объяснение:.

Отвечает Новиков Вова.

Ответ:

≈45,91

Объясн

Спочатку

250×2=500

Потім

500-50=450

І

450÷9.8