Крапля води масою 0,1 г падае з даху будинку заввишки 36 м. Чому дорівнюва- ла б швидкість краплі

наприкінці падіння, якби вона падала вільно?​

Ответы на вопрос

Отвечает Санчук Максим.

Швидкість тіла наприкінці вільного падіння можна обчислити за формулою V = sqrt(2gh), де g - прискорення вільного падіння, h - висота падіння. У вашому випадку g = 9.8 м/с², h = 36 м, тому V = sqrt(2 * 9.8 * 36) ≈ 26.4 м/с. Таким чином, швидкість краплі наприкінці падіння дорівнює близько 26.4 м/с.

sqrt це знак кореня квадратного

Отвечает Малолеткина Александра.

Ответ:

26,8 м/c;

Объяснение:

m=0,1 г=0,0001 kг;

h=36 м;

Vm    ?      Ek=Ep; m*Vm²/2=m*g*h; Vm=√(2*g*h)=√(2*10*36)=26,8 м/c