2. Знайдіть силу струму на цій ділянці кола, якщо потужність струму на ній складає 200 Вт.

Ділянка складається з двох резисторів опорами 36 Ом, які зʼєднані паралельно.

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Андрей.

Ответ:

Дано:

Р=200 Вт;

R1=R2=36 Ом;

Резистори R1, R2, з'єднані паралельно.

Знайти І.

1. Знаходимо загальний опір кола:

R=R1/2=R2/2=36/2=18 Ом;

2. Р=(І^2)*R, звідси знаходимо силу струму на ділянці кола:

I=√P/R=√200/18=3,33 A.

Объяснение: