З нерухомого човна масою 150 кг на берег стрибнув чоловік масою 90 кг зі швидкістю 3 м/с, яка

спрямована горизонтально. Якої швидкості відносно берега набув човен?(Відповідь записати лише числом у СІ, без зазначення одиниць вимірювання)

Ответы на вопрос

Отвечает Левен Людмила.

90×1=150×x

x=90*1/150=0.6м/с

надеюсь помогла:)