Чому дорівнює кінетична енергія каменю масою 3 кг, якщо він був кинутий зі швидкістю 72 км / год?


Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.
Дано:
m=3кг
v=72км/год=20м/с
Знайти:
Ек-?
Ек=mv²/2=3*20²/2=600Дж