відносна вологість повітря в кімнаті 44% а температура 293 К. яку температуру показує вологий

термометр психометра​

Ответы на вопрос

Отвечает Темирхан Торехан.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі потрібно скористатися формулою для розрахунку точки роси:

Tdp = (b * ln(RH/100)) / (a - ln(RH/100))

де Tdp - точка роси в градусах Цельсія, RH - відносна вологість у відсотках, a і b - константи для даної температури.

Для повітря з температурою 293 К, значення констант a і b дорівнюють 17,27 і 237,7 відповідно.

Підставляємо дані в формулу:

Tdp = (237.7 * ln(44/100)) / (17.27 - ln(44/100)) = 284.9 К

Отже, точка роси становить 284,9 К. Це означає, що якщо повітря охолодити до цієї температури, то воно буде насиченим вологою, а вологий термометр покаже цю саму температуру. При цьому відносна вологість буде 100%.

Объяснение: